KUCHNIA WŁOSKA TO NASZA PASJA… DLA NAS LICZY SIĘ KAŻDY SZCZEGÓŁ...

Podstawą naszej kuchni są oryginalne włoskie składniki importowane prosto z Włoch. Dzięki czemu nasza pizza nie różni się od tej serwowanej w południowej Europie; specjalna mąka, sery – Mozzarella fior di latte, Grana Padano, Pecorino i Bufala, kalabryjska kiełbasa - Nduja, surowa włoska kiełbasa – Salsiccia oraz szynka Cotto – to podstawa naszej włoskiej kuchni. Nasze dania przyrządzamy według najlepszych receptur używając starannie wyselekcjonowanych włoskich składników najwyższej jakości.

SŁODKIE ZAKOŃCZENIE...
Na Słodkie Zakończenie polecamy wyłącznie oryginalne tradycyjne, włoskie desery sporządzane na miejscu, w towarzystwie aromatycznej (oczywiście włoskiej) kawy.

Szeroka gama przystawek przygotowanych z niezwykłą starannością o każdy detal, sałatki, pyszne zupy oraz świeże makarony domowe serwujemy z myślą o najbardziej wymagających podniebieniach, które szukają smaku południa w centrum Gdańska.

DOBRE WINO NIE MUSI BYĆ DROGIE...
Miłośników wina oraz osoby, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym trunkiem zachęcamy do skosztowania wybornych win włoskich, które oferujemy w bardzo przystępnych cenach. Szczególnie gorąco polecamy Wino Drewnem Palona białe i czerwone.

PAMIĘTAMY O INTERNAUTACH...
Naszym klientom zapewniamy bezpłatny dostęp do internetu poprzez WI-FI.

DLA NIEPALĄCYCH...
W Drewnem Palona obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.